Matrika

Obřady

SVATEBNÍ OBŘAD - MATRIKA

Vážení snoubenci, 

dovolujeme si Vám nabídnout uspořádání svatebního obřadu v obřadní síni na radnici v Borotíně, ale také v celém matričním obvodu, do kterého spadají osady Pikov, Chomoutova Lhota, Pejšova Lhota, Nový Kostelec, Hatov, Libenice, Předbojov, Sychrov, Kamenná Lhota a Boratkov.

Pokud se rozhodnete uskutečnit Váš svatební obřad ve výše uvedených místech, obraťte se na matrikářky městyse paní Janu Čermákovou a Petru Tejnorovou, které Vám poskytnou podrobné informace. 

Telefon: 381 285 815, tejnorova@borotin.cz

Před návštěvou matriky se seznamte s dotazníky. Najdete v nich všechny povinné informace, které budete s matrikářkou řešit. Formuláře si, prosím, stáhněte a vyplňte. Můžete je zaslat na výše uvedený e-mail, nebo přinést vyplněné na schůzku s paní matrikářkou. 

Místo určené úřadem k uzavírání manželství : zasedací místnost úřadu, Borotín č.p. 57, 391 35

Doba určená úřadem k uzavírání manželství: pátek   10:00 –14:00, sobota 10:00 –14:00

V případě, že se rozhodnete uzavřít sňatek mimo stanovený den, hodinu nebo místo a jeden ze snoubenců trvalý pobyt v Borotíně nebo jeho částech správní poplatek neplatíte. Ostatní snoubenci hradí 2000 Kč.

Na zřícenině hradu Borotín je stanoven správní poplatek v případě, že jeden ze snoubenců má trvalý pobyt v Borotíně nebo jeho částech 1000 Kč. Ostatní snoubenci hradí 3000 Kč.

Pověření oddávající : Ing. Karel Tůma (starosta), Mgr. Lenka Pípalová (místostarostka), Jiří Pejša (radní)

 

 

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
dotaznik.pdf 18.8 Kb
zadost-o-svatbu-na-jinem-miste541155507.pdf 106.6 Kb