Úřední deska

Výběrové řízení na pracovní místo

Volná pracovní místa v ZŠ

Ředitelka Základní školy a Mateřské školy Borotín, okres Tábor vyhlašuje výběrové řízení na pozice:

1. vedoucí školní stravovny.

Pracovní poměr na dobu určitou, platové zařazení dle dosaženého vzdělání a praxe, dovolená dle ZP. Nástup 2. 1. 2020, pracovní poměr na dobu určitou – 2 roky s možností prodloužení, zkušební doba 3 měsíce.

Kvalifikační předpoklady: minimálně úplné střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou v oboru gastro případně ekonomie, řidičský průkaz sk. B, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost. Dále je požadována svědomitost, pečlivost, flexibilita a pozitivní vztah k dětem.

2. Školní asistent

Pracovní poměr na dobu určitou, platové zařazení dle dosaženého vzdělání a praxe, dovolená dle ZP pro nepedagogické pracovníky škol. Výše úvazku 30 - 50%, nástup 2. 1. 2020 – 31. 8. 2020 s možností prodloužení.

Kvalifikační předpoklady: pedagogické vzdělání minimálně na úrovni kurzu asistenta pedagoga, ve výjimečných případech úplné střední zakončené maturitní zkouškou v libovolném oboru, zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost. Dále je požadována svědomitost, pečlivost, flexibilita a pozitivní vztah k dětem.

Přihlášky s profesním životopisem, ve kterém bude výslovně uvedeno dosažené vzdělání potřebné pro danou pozici, zasílejte do 26. 11. 2019 k rukám ředitelky školy, případně elektronicky na zsborotin@seznam.cz. Bližší informace na telefonu 739 572 481.

 

Mgr. Lenka Pípalová, ředitelka školy